TEL. KONTAKT:
•Roberta Krmášková

+421 905 283 006
•Jozef Černek
+421 905 405 455
•Janka Pipíšková
+421 905 466 107

Slovenskí rebeli - inšpirovaní folklórom

Pre nás, ako súbor, asi v tom najťažšom období, dnes na chvíľu zasvietilo slnko.

Pani prezidentka sa rozhodla v rámci svojej návštevy Komárna, stretnúť sa a porozprávať sa aj s členmi nášho súboru. Pani prezidentke sme odovzdali poklad Rebelov a Dramaťáku (jeho obsah je samozrejme tajný tak isto, ako obsah iných pokladov, ale ak ste veľmi zvedaví, včera sme uverejnili video, v ktorom vidno celý jeho obsah), ktorému sa veľmi potešila. Taktiež sme jej odovzdali dar od jedného z našich najväčších sponzorov a to tašku plnú prípravkov firmy Energy.

Počas nášho rozhovoru sme pani prezidentke opísali našu dlhú cestu od vzniku Dramaťáku, cez vznik Rebelov až po novo pripravované dielo „Bosorka“. Opísali sme jej predstavenia, ktoré aktuálne hrávame a taktiež sme jej poukazovali kulisy, ktoré mohla na javisku vidieť.

Hneď na začiatku sme si dovolili pani prezidentku osobne pozvať a sme nesmierne poctení, že toto pozvania s radosťou a veľkou nedočkavosťou prijala. Veríme, že sa nám spoločne podarí nájsť vhodný termín a pani prezidentka nás poctí svojou návštevou na predstavení. Pani prezidentka sama podotkla, že je medzi nami len pár minút a už má chuť sa vrátiť, pretože z nás ide nesmierne príjemná energia.

“Počula som už toľko dobrého o vašich dielkach, že mi bude veľkou cťou, ak si budem môcť predstavenie vychutnať tu u vás ako divák,” dodala prezidentka na záver stretnutia.