TEL. KONTAKT:
•Roberta Krmášková

+421 905 283 006
•Jozef Černek
+421 905 405 455
•Janka Pipíšková
+421 905 466 107

2% a ako nás podporiť

Jedno z najhlbších tajomstiev života spočíva v tom, že len to, čo robíme pre druhých, má cenu.

Ak sa vám páči naša činnosť a radi by ste náš súbor podporili, môžete tak spraviť venovaním 2% z vašich daní, ktoré pre nás veľmi veľa znamenajú.
Budeme vám nielen nesmierne vďační, ale možno vás bude hriať dobrý pocit vždy, keď o nás budete počuť.
Možno to bude už práve na niektorom z našich predstavení, podujatí alebo projekte, ktoré budeme môcť realizovať aj vďaka vám.
Vopred vám veľmi pekne ďakujeme!

 • Identifikačné údaje potrebné na poukázanie 2% z Vašej dane z príjmu:
  Názov: Dramaťák a Rebeli
  Sídlo: Nám. sv. Rozálie 884/8, 945 01 Komárno
  IČO: 51254182
  Číslo účtu: SK92 0900 0000 0051 5252 0104
  Právna forma: Občianske združenie

Dá sa pomôcť aj inak? Áno, dá sa to.

Pomoc nemusí byť len finančného charakteru. Ak nám viete pomôcť napr. so šitím, či vyšívaním krojov a kostýmov pre detský, mládežnícky a dospelácky súbor Rebelov, prípadne môžete prehľadať skrine po babke a dedkovi, či sa v nich náhodou nenájde nejaký kroj alebo jeho súčasť, budeme vám veľmi vďační a vy budete môcť byť hrdí, keď ich uvedieme opäť do života.
Ak by ste nám vedeli odporučiť informátora pre výskumné účely, sem s ním.

SPONZORSTVO + -

Vaše logo sa dostane k tisícom divákov a zároveň sa zvýši povedomie o vašej spoločnosti. Je len málo takých príležitostí, kde sa dá takouto formou nadviazať vzťah so zákazníkmi. Práve vaša podpora nášho projektu celý tento proces urýchli a predstavuje spoľahlivú formu zviditeľnenia sa,  pretože pre vás nie je dôležité zúčastniť sa (ako divák), ale zviditeľniť sa! Sponzorskou účasťou v projekte v recipientoch demonštrujete vaše možnosti, silu a stabilitu.

MATERIÁLNE + -

Ak nemáte kam dať staré oblečenie, šperky, bytové doplnky, nábytok, alebo čokoľvek o čom si myslíte, že by sme v Dramaťáku mohli využiť, prosím napíšte nám a či už vašu ponuku príjmeme alebo odmietneme,  budeme vám nesmierne vďační, že na nás myslíte.

DOBROVOĽNÍCKA ČINNOSŤ + -

Pomoc nemusí byť len finančného charakteru. Niekedy nám popri príprave projektu, školských a pracovných povinnostiach chýbajú fyzické sily pri stavbe kulís a pod. V súčasnosti nám už pomáhajú viacerí, ale ak by ste sa chceli pridať, budeme radi!

Vopred vám všetkým ďakujeme!

FMS SLOVENSKÍ REBELI

Niektorí Naši Členovia:

Vedúca súboru, tanečníčka, choreografka
Réžia a dramaturgia, tanečník
Vedúca hudobnej zložky, primáška ĽH
Tanečníčka
Tanečníčka
Tanečníčka
Tanečníčka, choreografka
Tanečníčka