TEL. KONTAKT:
•Roberta Krmášková

+421 905 283 006
•Jozef Černek
+421 905 405 455
•Janka Pipíšková
+421 905 466 107

Nácvik DFS Rebelíček

 • Rebelíček v sprievode obcou Maňa.

  Rebelíček v sprievode obcou Maňa.

  I. skupina: predškolský vek od 3 rokov
  piatok 16:00-16:45 hod

 • II. skupina: školský vek
  piatok 16:00-17:00 hod
 • III. skupina: 
  pondelok od 16:15-17:15 hod
  piatok 16:00-17:30 hod

Tréningy sú možné aj individuálne mimo stanovených časov podľa potreby a po dohode s rodičom.

Pravidlá DFS Rebelíček

1. Pravidelná účasť na nácvikoch.
2. V prípade, že sa z akýchkoľvek dôvodov dieťa nácviku nemôže zúčastniť, prosíme vás, aby ste nás informovali telefonicky alebo prostredníctvom SMS (0905 283 006) príp. iným spôsobom. Niekedy sa stáva, že veľa detí naraz ochorie a musíme sa pripraviť na hodinu s piatimi a nie vyše dvadsiatimi deťmi.
3. Na nácvik vás prosíme, aby dieťa chodilo riadne oblečené (chlapci tepláky, dievčatá sukne a so sebou tanečná obuv) a včas. Ak príde neskôr, ospravedlní sa.
Ak si dieťa potrebuje odkladať veci na prezlečenie u nás, pretože si ich nestíha so sebou nosiť po škole, vieme to zariadiť. V každom prípade je dôležitá správna obuv, ponožky, bosá noha alebo papuče sa za obuv nepovažujú.
4. Ak dieťa dostane na domácu úlohu naučiť sa texty piesní, rečňovaniek a pod., prosíme vás, aby ste na to dohliadli.
5. V prípade, že sa dieťa nemôže zúčastniť plánovaného vystúpenia, rodič to včas oznámi.
6. Na vystúpenie chodí dieťa riadne upravené – vlasy majú upravené tak, aby nemali ofinu, tzn., vlasy treba pripnúť sponkami (v žiadnom prípade nie tzv. pukačkami), prípadne nalakovať, zatužidlovať a zapliecť do jedného alebo dvoch vrkočov.
7. Ak vášmu dieťaťu na vystúpenie nepríde tanečný partner, dieťa sa zapojí do vystúpenia spevom, prípadne použitím ľud. nástrojov, ako sú paličky, ozembuch a pod. Nestojí bokom, ale je za každých okolností aktívne.
8. Počas nácvikov a hlavne počas vystúpení nemôžu mať deti v ústach žuvačku ani cukríky. Tiež by nemali na sebe mať žiadne prstene, náramky, náhrdelníky, výrazné náušnice.
9. Prosíme vás, aby si deti nosili pitie. Je možné si u nás uskladniť fľašku a pred hodinou si ju doplniť vodou.
10. Rodičia nemajú počas nacvičovania prístup do tanečnej miestnosti, pretože ich deti sa vtedy správajú inak ako zvyčajne, je to rušivé aj pre iné deti (“Prečo tu iná mama môže byť a moja nie?”). Nebojte sa, zvládnu to. Pri nácvikoch potrebujeme mať s deťmi vzájomný kontakt, a ten je prítomnosťou rodičov a iných rodinných príslušníkov prerušený. V priebehu roka zorganizujeme otvorenú hodinu, kde vás radi pozveme.

Ak máte akékoľvek otázky, radi vám ich kedykoľvek zodpovieme

Leave A Reply: